Kolekcje NMC

 • O producencie

  NMC jest międzynarodową firmą w której biznes jest oparty na rozwoju, produkcji i dystrybucji produktów z pianek termoplastycznych. Poliuretan, polietylen, poliester i guma syntetyczna są głównymi surowcami do produkcji różnych produktów NMC min sztukaterii. Odpowiednio ukształtowane, ekstrudowane pianki syntetyczne, dzięki szerokiemu zakresowi technicznych właściwości, są doskonale zaadaptowane w licznych zastosowaniach.

  Na początku lat siedemdziesiatych rozpoczęto produkcję izolacji rur z pianki poliuretanowej. W roku 1976 został dokonany nastepny duży krok w historii NMC, jako pierwsi na świecie firma NMC wprowadziła procesy ekstrudowania pianki w produkcji elementów dekoracji (sztukaterii) i izolacji.

  NMC rozwija i sprzedaje produkty które powodują minimalne zanieczyszczenie środowiska w czasie produkcji, używania i utylizacji. NMC używa przyjaznych dla środowiska technoologii współpracując z rządami, instytutami badawczymi i uniwersytetami.

  zwiń
 • NMC Nomastyl

  Listwy o długości 2 metrów, mikroprofile, rozety, łuki na bazie polistyrenu, o gładkiej powierzchni, przygotowane do malowania farbami bez rozpuszczalników. Istotną cechą materiału są minimalne koszty przy doskonałych możliwościach dekoracyjnych. Duży wybór profili ozdobnych i rozet, dla indywidualnego projektowania wystroju wnętrz i maskowania kabli, pęknięć i małych niedoskonałości.Oprócz zwykłego zastosowania listwy ozdobne NOMASTYL® odznaczają się wysoką wytrzymałością. Na warstwę podkładową można nanosić bezpośrednio większość farb, również tych, zawierających rozpuszczalniki. 

  zwiń
 • NMC Arstyl

  Listwy, elementy ozdobne, łuki mikroprofile, pilastry, na bazie najwyższej jakości poliuretanu, bez freonu i substancji toksycznych, o gładkiej powierzchni zabezpieczonej przed żółknięciem folią syntetyczną, przygotowane do malowania farbami bez rozpuszczalników, długości 2m. Listwy ARSTYL charakteryzuje mnogość motywów i wzorów sięgających czasów greckich, przez okres Renesansu, Rokoka do Klasycyzmu i Współczesności. NMC Arstyl proponuje również płaskie profile do dekoracji ścian oraz rozety o szerokiej gamie wzorów i rozmiarów.

  Profesjonalny asortyment, odpowiadający najwyższym normom jakości. Profile ozdobne i rozety NMC ARSTYL® można malować bez obróbki wstępnej! Profile ARSTYL® umożliwiają dzięki swej ekskluzywnej technice zaczepów niewidoczne połączenia profili. Listwy przyścienne NMC ARSTYL® mogą być stosowane jako elementy dekoracyjne dla ścian i podłóg. Dzięki profilom NMC ARSTYL® możesz pozwolić sobie na nieograniczoną kreatywność. Ściany, sufity, drzwi oraz meble mogą być ozdabiane wedle woli i nastroju. Profilami ozdobnymi NMC ARSTYL®FLEX możesz udekorować również zaokrąglone i łukowate ściany. Profile te można również kombinować z wybranymi standardowymi profilami ozdobnymi NMC ARSTYL®. Oferujemy również gładkie i żłobkowane kolumny lub półkolumny, które łączyć można z różnorodnymi głowicami i podstawami kolumn. Produkty te stosować można jako elementy dekoracyjne wystroju wnętrza.

  NMC ARSTYL FLEX – listwy giętkie wykonane z poliuretanu. Przy użyciu tych listew można dekorować ściany inne niż płaskie. Ich powierzchnia jest tak samo zabezpieczona przed żółknięciem jak listwy ARSTYL. Jest to gwarancją jednolitej barwy, w przypadku łaczenia listew giętkich z listwami standardowymi.

  NMC ARSTYL Solutions –listwy oświetleniowe z poliuretanu umożliwiające tworzenie oświetlenia lub ukrywania rur i kabli.

  NMC ARSTYL Allegro –listwy z poliuretanu,będące nową gamą listew NMC ARSTYL, o bardzo atrakcyjnych cenach.

  Nasza, produkowana z poliuretanu, kolekcja Allegro jest doskonale dostosowana do wszystkich powierzchni wewnątrz pomieszczeń. Oferuje listwy ozdobne oraz kasetony sufitowe we wszystkich rozmiarach i kształtach. Dzięki niskiemu ciężarowi właściwemu produkty kolekcji Allegro są naprawdę lekkie i bardzo łatwe w montażu. 

  NMC ARSTYL kolumny, pilastry – elementy dekoracyjne wykonane z poliuretanu do ozdoby ram drzwiowych, do dekoracji ścian i portyków, a nawet bibliotek. Pilastry pozwalają stworzyć własne, niepowtarzalne dekoracje.

  zwiń
 • NMC Wallstyl

  NMC WALLSTYL – listwy ścienne, wykonane z duropolimeru, tańsze od ARSTYLU i ALLEGRO!
  Elementy klejone są na klej FW zalecany przez producenta NMC.

  Asortyment odpornych na uderzenia profili ozdobnych oraz listew przyściennych dla każdego stylu.
  Oszczędność czasu i pieniędzy: Profile ozdobne i listwy przyścienne zostały fabrycznie opatrzone warstwą gruntową. Łatwe w pielęgnacji: Po obróbce nie ma konieczności szczególnej pielęgnacji czy wykańczania. Żywotność: tak samo trwałe, jak wiele rodzajów drewna i odporne na uderzenia.

  zwiń
 • NMC Domostyl

  NMC DOMOSTYL - profile okienne, attyki, konsole, opaski gzymsowe, parapety, kolumny, łuki, wykonane z poliuretanu, wzmocnione folia PCV.

  NMC DOMOSTYL - to system elementów do odnawiania oraz całkowitej modernizacji elewacji. Elementy tego systemu są lekkie i trwale odporne na działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne.

  NMC DOMOSTYL light - wybrane profile okienne, opaski gzymsowe, parapety, wykonane z poliuretanu. Ze względu na mniejsze zużycie surowca - tańszy od DOMOSTYLU, lecz o tej samej jakości materiału. Elementy te można
  łączyć z listwami NMC DOMOSTYL

  zwiń
Go to top