Zamów sztukaterię i odbierz tubę kleju montażowego za 1zł* (*Minimalne zamówienie 899zł)

Newsletter Clusiv - sztukateria

 • Regulamin

  Podanie adresu e-mail, zaznaczenie opcji "Akceptuję regulamin newsletera"  oraz klikniecie przycisku "Zapisz się" jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Architrends Monika Małota z siedzibą w ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 96, 41-902 Bytom, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

  Podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów Clusiv.pl. Zgoda może być cofnięta w każdym momencie.

  Wyrejestrowanie z newslettera mozliwe jest po wprowadzeniu adresu e-mail, akceptacji regulaminu i klknieciu lnku "Wypisz się".

  zwiń
 • Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany w formularzu adres poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Architrends Monika Małota, ul Marsz. Józefa Piłsudskiego 9/6, 41-902 Bytom, NIP: 6252034763, dotyczących produktów oraz usług oferowanych przez Architrends Monika Małota, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

  zwiń
 • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Architrends Monika Małota, ul Marsz. Józefa Piłsudskiego 9/6, 41-902 Bytom, NIP: 6252034763, w celach marketingowych, w ramach usługi Newsletter. Niniejsza zgoda może być wycofana w każdym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Po wyrażeniu niniejszej zgody dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W celu realizacji świadczonych usług dane mogą być udostępniane następującym odbiorcom: pracownikom Architrends Monika Małota oraz usługodawcy systemu mailingowego. Podanie wymaganych danych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi świadczenie usługi. Dane będą przechowywane aż do momentu zakończenia świadczenia usługi Newsletter, bądź też do momentu wypisania się z Newslettera. Przysługują mi prawa do dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, żądania przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przekazane dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych podane są w Polityce Prywatności.

  zwiń
Go to top