Dostawa Clusiv - sztukateria

Dostawa

Nasze towary dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.

Nie ma możliwości osobistego odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie.

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki z magazynu. W przypadku zamówień opłacanych przelewem bankowym bądź za pośrednictwem płatności internetowej, termin wysyłki liczymy od chwili opłacenia zamówienia.

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów o różnym terminie wysyłki, to liczy się najdłuższy z podanych terminów. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 12:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

 

TERMIN WYSYŁKI PRODUKTU Z CLUSIV.PL:

Dostępność: produkt wysyłamy w 24 godziny
Towary tak oznaczone są objęte programem magazynowym, co oznacza, że utrzymujemy stany magazynowe tych produktów na poziomie, który powinien pozwolić na wysyłanie zamówionych produktów bezpośrednio po przyjęciu zamówienia do realizacji. Zastrzegamy sobie jednak prawo do wydłużenia terminu realizacji do 14 dni w sytuacji, gdyby ilość zamówionych produktów przekroczyła ilość produktów dostępnych na magazynie, o czym klient zostanie poinformowany drogą telefoniczną lub emailową na etapie weryfikacji zamówienia.

Dostępność: produkt wysyłamy w 7-14 dni
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie - sprowadzamy go od producenta. Na stronie podajemy przybliżony termin wysyłki.

 

CZAS DOSTAWY:

Wysyłki są realizowane za pomocą firm kurierskich: DPD oraz UPS. Czas dostawy to zwykle 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki.

 

Koszt wysyłki:

Z uwagi na realizację paczek o niestandardowych gabarytach tj.paczki dłużycowe koszty wysyłek przedstawiają się inaczej niżeli ma to miejsce w wysyłkach wszelakich zamówień  np. z  kosmetykami lub obuwiem. 

Zamówienie przesyłki kurierem jest komfortowym rozwiązaniem gdzie nie musimy generować osobiście czasu na dojazd i powrót do danego sklepu przez na przykład zakorkowane miejscowości. Paczki z uwagi na gabaryty 200 do 270cm nie stanowią dla nas również ograniczeń w wysyłkach, co przy zakupach osobistych może jednak okazać się problemem. Taka przesyłka zostanie doręczona dla Państwa pod wskazany adres: dom, biuro, mieszkanie lub adres inwestycji z wniesieniem pod same drzwi. Jeśli koszty wysyłki prduktów dają nam możliwość ich obniżenia zawsze uczciwie Państwu to proponujemy w ramach obniżenia ceny kosztu transportu.

  • GRATIS / zamówienie powyżej 499,00zł - w przypadku zamówienia produktów jednego producenta (Orac Decor, NMC, Mardom Decor  lub Exterior) - zamówienie naliczane  jest dla każdego producenta oddzielnie;
  • 34 zł / zamówienie  zawierające  towar jednego producenta: ORAC DECOR, NMC, EXTERIOR oraz MARDOM DECOR
  • 68 zł / zamówienie zawierające towar dwóch dowolnych producentów;
  • 87 zł / wyniesie maksymalna kwota transportowa przy zamówieniu towaru trzech dowolnych producentów. Tutaj wyysyłki produktów realizowowane są z naszych kilku magazynów usytuowanych w różnych miejscach w Polsce.
  • +19 zł odnosi się jedynie do opłaty za przepakowanie z oryginalnych opakowań producenta listew styropianowych z  kolekcji Orac Decor Basixx w przypadku zamówienia niepełnego kartonu listew. Doliczana jest  ona u każdego dystrybutora produktu Orac Decor o ile sprzedawca nie zawyżył ceny produktu.

 

Go to top
Safe Buy