Dostawa Clusiv - sztukateria

Dostawa

Nasze towary dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.

Nie ma możliwości osobistego odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie.

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki z magazynu. W przypadku zamówień opłacanych przelewem bankowym bądź za pośrednictwem płatności internetowej, termin wysyłki liczymy od chwili opłacenia zamówienia.

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów o różnym terminie wysyłki, to liczy się najdłuższy z podanych terminów. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 12:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

 

TERMIN WYSYŁKI PRODUKTU Z CLUSIV.PL:

Dostępność: produkt wysyłamy w 24 godziny
Towary tak oznaczone są objęte programem magazynowym, co oznacza, że utrzymujemy stany magazynowe tych produktów na poziomie, który powinien pozwolić na wysyłanie zamówionych produktów bezpośrednio po przyjęciu zamówienia do realizacji. Zastrzegamy sobie jednak prawo do wydłużenia terminu realizacji do 14 dni w sytuacji, gdyby ilość zamówionych produktów przekroczyła ilość produktów dostępnych na magazynie, o czym klient zostanie poinformowany drogą telefoniczną lub emailową na etapie weryfikacji zamówienia.

Dostępność: produkt wysyłamy w 7-14 dni
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie - sprowadzamy go od producenta. Na stronie podajemy przybliżony termin wysyłki.

 

CZAS DOSTAWY:

Wysyłki są realizowane za pomocą firm kurierskich: DPD oraz UPS. Czas dostawy to zwykle 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki.

 

Koszt wysyłki:

  • GRATIS / zamówienie powyżej 500,00zł - w przypadku zamówienia produktów jednego producenta (Orac Decor, NMC lub Exterior) - naliczane dla każdego producenta oddzielnie;
  • 29 zł / zamówienie - towar jednego producenta: ORAC DECOR, EXTERIOR, MARDOM;
  • 39 zł / zamówienie - towar jednego producenta: NMC;
  • 49 zł / zamówienie - maksymalna kwota przy zamówieniu towaru dwóch dowolnych producentów;
  • 69 zł / zamówienie - maksymalna kwota przy zamówieniu towaru trzech dowolnych producentów;
  • +19 zł opłata za przepakowanie z oryginalnych opakowań producenta z kolekcji Orac Decor Basixx w przypadku zamówienia niepełnego kartonu listew.
Go to top
Safe Buy