Dostawa Clusiv - sztukateria

Dostawa

Nasze towary dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.

Nie ma możliwości osobistego odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie.

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki z magazynu. W przypadku zamówień opłacanych przelewem bankowym bądź za pośrednictwem płatności internetowej, termin wysyłki liczymy od chwili opłacenia zamówienia.

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów o różnym terminie wysyłki, to liczy się najdłuższy z podanych terminów. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 12:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

 

TERMIN WYSYŁKI PRODUKTU Z CLUSIV.PL:

Dostępność: produkt wysyłamy w 24 godziny
Towary tak oznaczone są objęte programem magazynowym, co oznacza, że utrzymujemy stany magazynowe tych produktów na poziomie, który powinien pozwolić na wysyłanie zamówionych produktów bezpośrednio po przyjęciu zamówienia do realizacji. Zastrzegamy sobie jednak prawo do wydłużenia terminu realizacji do 14 dni w sytuacji, gdyby ilość zamówionych produktów przekroczyła ilość produktów dostępnych na magazynie, o czym klient zostanie poinformowany drogą telefoniczną lub emailową na etapie weryfikacji zamówienia.

Dostępność: produkt wysyłamy w 7-14 dni
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie - sprowadzamy go od producenta. Na stronie podajemy przybliżony termin wysyłki.

 

CZAS DOSTAWY:

Wysyłki są realizowane za pomocą firm kurierskich: DPD oraz UPS. Czas dostawy to zwykle 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki.

 

Koszt wysyłki:

  • GRATIS / zamówienie powyżej 500,00zł - w przypadku zamówienia produktów jednego producenta (Orac Decor, NMC lub Exterior) - naliczane dla każdego producenta oddzielnie;
  • 29 zł / zamówienie  zwierające  towar jednego producenta: ORAC DECOR, EXTERIOR, MARDOM;
  • 29 zł / zamówienie  zawierające towar jednego producenta: NMC;
  • 49 zł / zamówienie zawierające towar dwóch dowolnych producentów;
  • 66 zł / wyniesie maksymalna kwota przy zamówieniu towaru trzech dowolnych producentów. Tutaj wyysyłki produktów realizowowane są z różnych magazynów w Polsce.
  • +19 zł odnosi się jedynie do opłaty za przepakowanie z oryginalnych opakowań producenta listew styropianowych z  kolekcji Orac Decor Basixx w przypadku zamówienia niepełnego kartonu listew. Doliczana jest  ona u każdego dystrybutora produktu Orac Decor o ile sprzedawca nie zawyżył ceny produktu.

 

Go to top
Safe Buy