Zamów sztukaterię i odbierz tubę kleju montażowego za 1zł* (*Minimalne zamówienie 899zł)

Dostawa Clusiv - sztukateria

Dostawa

Nasze towary dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.

Aktualnie nie ma możliwości osobistego odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie. Towar wysyłamy na wskazany przez Panstwa adres, domu inwestycji biura. Paczki do 30kg są wnoszone przez kuriera.

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki produktu z magazynu. Nasi magazynierzy potrzebują czasu na bezpieczne przygotowania materiałów. W przypadku zamówień opłacanych przelewem bankowym bądź za pośrednictwem płatności internetowej, termin wysyłki liczymy od chwili opłacenia zamówienia czyli otrzymania środków bankowym.

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów o różnym terminie wysyłki, to liczy się najdłuższy z podanych terminów. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 12:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego. Wszelkie szczegóły wysyłki ustalamy w takim wypadku indywidualnie.

 

TERMIN WYSYŁKI PRODUKTU Z CLUSIV.PL:

Dostępność: produkt wysyłamy w 24 godziny, 1-2 dni czy kolejne terminy


Towary tak oznaczone są objęte programem magazynowym, co oznacza, że utrzymujemy stany magazynowe tych produktów na poziomie, który powinien pozwolić na wysyłanie zamówionych produktów bezpośrednio po przyjęciu zamówienia do realizacji. Zastrzegamy sobie jednak prawo do wydłużenia terminu realizacji do 14 dni w sytuacji, gdyby ilość zamówionych produktów przekroczyła ilość produktów dostępnych na naszym magazynie, o czym klient zostanie poinformowany drogą telefoniczną lub emailową na etapie weryfikacji zamówienia. Z uwagi na składanie przez Państwa zamówień w różnych godzinach aktualnej doby również w weekendy oraz szybko zmieniające się stany magazynowe naszych produktów stu procentową dostępność  wybranego dekoru potwierdzimy w ciągu 24 godzin roboczych od momentu wpłynięcia zamówienia. 

Termin DOSTĘPNOŚĆ nie oznacza jednak dni wysyłkowych ile potrzebuje paczka na dotarcie do Państwa  a czas potrzebny do profesjonalnego zapakowania produktów przez naszych niezawodnych magazynierów.

Dostępność: produkt wysyłamy w 7-14 dni


Tego towaru nie mamy w naszej ofercie  w dużych ilościach w naszym magazynie - sprowadzamy go od producenta  głównie pod zamówienia indywidualne-specjalne często oddając go na produkcję.  Na stronie podajemy przybliżony termin  realizacji wysyłki zamówienia. Przed każdym zamówieniem podajemy Państwu dostępność, może wówczas okazać się, że listwy są dostępne w potrzebnej  Państwu ilości od ręki. W takim wypadku zamówienie realizaujemy z prędkością światła!

 

CZAS DOSTAWY:

Wysyłki są realizowane za pomocą firm kurierskich: DPD oraz UPS. Czas dostawy to zwykle 1-3 dni roboczych od momentu nadania paczki. Wysyłki relazowane są w dni robocze od pn-ptk. W weekendy kurierzy nie doręczają przesyłek, doręczenie takich przesyłek ma miejsce w poniedziałek. Ewentualnie istnieje możliwość zrealizowania wysyłki z doręczeniem na sobotę jednakże, wiąże się to z dodatkowymi kosztami jakie zostaną naliczone przy realizacji takiej wysyłki. Koszt takiej wysyłki za jedną paczkę dłużycową wynosi dodatkowo 67zł. Zastrzegamy sobie formę płatności dla takich zamówień oraz prawo do opłacenia takiegiego zamówienia przez Państwa formą płatności przelew bankowy. Aktualnie jedynie wysyłki producenta Mardom Decor mają czas realizacji 2-3dni. Pozostałe produkty w naszym sklepie mają czas dostawy 1-2dni o lie nie stanowią one produktu pod zamówienia. Kurierzy maja 48h-72h na dostarczenie przesyłki od momentu odebrania paczki z docelowej sortowni.

 

Koszt wysyłki:

Z uwagi na realizację paczek o niestandardowych gabarytach tj.paczki dłużycowe- niestandardowe koszty wysyłek przedstawiają się inaczej niżeli ma to miejsce przy wysyłkach wszelakich drobnych zamówień  np. z  kosmetykami lub obuwiem na wielu platformach www.

Zamówienie przesyłki kurierem jest komfortowym rozwiązaniem gdzie nie musimy generować osobiście czasu na dojazd i powrót do danego sklepu przez na przykład zakorkowane miejscowości. Paczki z uwagi na gabaryty 200 do 270cm oraz swoją dużą wagę nie stanowią dla nas również ograniczeń w wysyłkach, co przy zakupach osobistych może jednak okazać się problemem. Taka przesyłka zostanie doręczona dla Państwa pod wskazany adres: dom, biuro, mieszkanie lub adres inwestycji z wniesieniem pod same drzwi. Jeśli koszty wysyłki produktów dają nam możliwość ich obniżenia zawsze uczciwie Państwu to proponujemy w ramach obniżenia ceny kosztu transportu.

  • Darmowa dostawa przesyłki wielkogabarytowe dłużycowe z wniesieniem do 30kg/ zamówienie powyżej kwoty 2999zł z uwagi na aktualne rabaty od cen producenta widoczne na stronie www.clusiv.pl przy każdym produkcie- w przypadku zamówienia produktów jednego producenta (np.Orac Decor, NMC, Mardom Decor, Krome  lub Exterior, Domostyl) - koszt dostawy naliczany  jest dla każdego zamówienia oddzielnie zatem zamówienie jest rozdzielane dla klarowności.
  • 37zł /zamówienie dla jednej paczki  zawierające  towar jednego producenta: ORAC DECOR, NMC, EXTERIOR oraz Modern Pro listwy styrodurowe, Creativa w zależności od wybranej formy płatności
  • 40zł zamówienia producenta Mardom Decor dla jednej paczki
  • 74-80zł / zamówienie zawierające towar dwóch dowolnych producentów; zamówienie już opłacone z góry dla dóch paczek
  • 111-114 zł / wyniesie maksymalna kwota transportowa przy zamówieniu towaru trzech dowolnych producentów. Koszty odnoszą się do wysyłki 3 paczek, każda kolejna wiąże się z dopłatą. Tutaj wysyłki produktów realizowowane są z naszych kilku magazynów usytuowanych w różnych miejscach w Polsce
  • 25zł/ wyniesie koszt wysyłki farb lub środka Saltwash niezależnie od kwoty zamówienia chyba, że ustalimy bonus w ramach znaczącej kwoty zamówienia
  • +24,60 zł odnosi się jedynie do opłaty za przepakowanie z oryginalnych opakowań producenta wybranych listew styropianowych z  kolekcji Orac Decor Basixx w przypadku zamówienia niepełnego kartonu listew. Doliczana jest  ona u każdego dystrybutora produktu Orac Decor o ile sprzedawca nie zawyżył ceny produktu.
  • 79zł-129zł lamele Modern Pro w zależności od ilości sztuk w zamówieniu.

 

Go to top