Kolekcje ORAC DECOR

 • O producencie

  Aktualne ambicje ORAC DECOR® - zaskakiwanie odbiorcy produktami dekoratorskimi, zadziwiającymi swą jakością, innowacyjnością i technologią. Z blisko 25-letnią wiedzą specjalistyczną, oczywistym wydaje się fakt, iż staliśmy się wiodącą firmą. Obecnie ORAC DECOR® stała się europejską marką wyznaczającą trendy panujące w architektonicznych profilach i akcesoriach syntetycznych na profesjonalnym rynku produktów aranżacji wnętrz.

  Zastosowanie najnowszych technologii oraz nieustające poszukiwania nowych rozwiązań pozwoliły stworzyć produkty przyjazne użytkownikom i środowisku. Produkty te dostarczają niekończących się możliwości tworzenia charakteru, atmosfery i oryginalności każdego wnętrza.

  Dziś, kolekcje ORAC Axxent®ORAC Luxxus® oraz ORAC Basixx® są wzorem dla szukających wygody i luksusu. Wysokiej jakości produkty ORAC DECOR® rozprowadzane są w ponad 50 krajach na całym świecie. Są one wysoko cenione przez profesjonalistów oraz stale rosnącą liczbę użytkowników.

  Nie tylko niezwykłe wzornictwo ale i znakomita jakość sprawiają iż produkty ORAC DECOR® są tak wyjątkowe. Panele wykonane są z tworzyw najwyższej jakości, takich jak Purotouch® (poliuretan wysokogatunkowy) i Duropolymer® (polimer o wysokiej gęstości), czyli materiałów o ustalonej jakości, zapewniających jednocześnie łatwy montaż.

   

  zwiń
 • Orac Luxxus

  ORAC Luxxus zajmuje wyjątkową pozycję w ramach marki ORAC DECOR® zawierając niepowtarzalny wybór luksusowych profili oraz akcesoriów dekoratorskich. Pełen zakres produktów zapewnia realizację całkowitej koncepcji w doskonałym stylu - począwszy od gzymsów i listew ozdobnych, listew przypodłogowych oraz boazerii panelowych, do systemów oświetleniowych i drzwiowych - wszystko ma w sobie coś szczególnego i niepowtarzalnego.

  W celach praktycznych, tę inspirującą kolekcję podzielono na cztery style:
  wiejski, współczesny, tradycyjny, królewski.

  Ponadto stale dodajemy innowacyjne pomysły i projekty autorstwa najlepszych projektantów.

  zwiń
 • Orac Axent

  Nasza najwyżej notowana profesjonalna marka produktów oferuje pełen zakres odpornych na uderzenia i wykonanych z najwyższą dbałością o szczegóły gzymsów, listew przypodłogowych oraz ozdobnych listew gzymsowych.

  ORAC Axxent podkreśla doskonałość każdego stylu wystroju wnętrz od stylu klasycznego do współczesnego. Profile stanowią wyjątkowe źródło inspiracji. Zarówno zastosowane indywidualne jak i w kombinacjach, dostarczają różnorodnych możliwości pod względem oryginalności i charakteru wnętrza.

  zwiń
 • Orac Basixx

  Najtańsza kolekcja z rodziny ORAC Decor wykonana z wysokogatunkowego styropianu, wstępnie malowanego (Durofoam).

  zwiń
 • Orac Flex

  Większość naszych gzymsów dostępnych jest w wersji giętej (FLEX). Elastyczny materiał, z którego są wykonane pozwala uzyskać niemożliwe dotąd efekty szlachetnego wykończenia zaokrągleń ścian, sufitów oraz łuków Instalacja elementów giętych jest niezwykle prosta i przebiega w taki sam sposób jak zwykłych, sztywnych gzymsów. ORAC Flex® to unikatowa, wysokiej jakości technologia na rynku dekoracyjnym wprowadzona przez firme ORAC. Najlepsi specjaliści w dziedzinie renowacji i aranżacji wnętrz na całym świecie nie mogą już wyobrazić sobie profesjonalnej pracy bez ORAC Flex®.

  Oto podstawowe zalety ORAC Flex®:

  • Jest łatwy w montażu i transporcie
  • Odporny na uszkodzenia;
  • Łatwo się je transportuje;
  • Lekki ale nie kruchy;
  • Wytrzymały;
  • Nadaje sie do malowania;
  • Idealnie przylega do łuków;
  • Profile Flex® występują w wielu różnych rozmiarach.

  Wszystkie profile wykonane w wersji flex są długości 2 metrów. Dostosowanie długości poprzez skrócenie profilu jest niezwykle łatwe przy pomocy przymiaru dostępnego w ofercie ORAC DECOR - przymiary do cięcia (zalecamy dokładne zapoznanie sie z instrukcją montażu ). Idealną instalację naszych profili zapewnia zastosowanie odpowiedniego kleju ORAC FIX Extra®, ORAC Deco Fix ®. Przed przystąpieniem do instacji sprawdź promienie możliwego wygięcia profili ORAC Flex ® lub zadzwoń do nas po pomoc techniczną.

  zwiń
Go to top