Dane kontaktowe Clusiv - sztukateria

clusiv@clusiv.pl

9:00 - 17:00

Architrends Monika Małota
ul. Piłsudskiego 9/6
41-902 Bytom

NIP 625-203-47-63
REGON 368865321

mBank 0311 4020 0400 0031 0277 3430 48

 

 

MONIKA MAŁOTA
Dekorator wnętrz- dekorowanie wnętrz z wykorzystaniem sztukaterii

Specjalista ds. sprzedaży sztukaterii oraz obsługa inwestycji

Włączamy się do akcji wspierania wszystkich Państwa, którzy w trosce o wspólne zdrowie zdecydują się zostać w domu i chcą ten czas wykorzystać na drobne prace dla swojego najbliższego otoczenia, chcemy wam w tym pomóc. Od dzisiaj do 31 marca dostarczamy zamówione listwy firmy NMC bezpłatnie do drzwi. Akcja dotyczy wyłącznie sprzedaży internetowej i dostaw pocztą kurierską. Dom to życie!


Dostarczamy Państwu listwy sztukateryjne firmy NMC bezpłatnie pod drzwi.

#zostajewdomu!

Koszty wysyłki anulujemy po złożeniu zamówienia

 

W przypadku chęci zapoznania się z naszymi dekoracjami zapraszamy na indywidualne spotkanie do naszego pokazowego  biura "show roomu". Dzięki czemu będziecie Państwo mieli możliwość doświadczenia oferowanych dekoracji  w specjalnych cenach oraz gdzie pokażemy wszelkie dekory i rozwiejemy Państwa wątpliwości. Spotkania ustalamy indywidualnie prosimy zatem o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

 

Mamy to szczęście, że nasza praca jest zarówno naszą pasją zatem zgłębianie wiedzy przychodzi nam niezmiernie łatwo i potrafimy ją przekazać, dając tym samym Państwu komfort obsługi oraz optymalnego zadowolenia z wybranych produktów. Specjalizujemy się w branży sztukateryjnej w Polsce. Jesteśmy generalnym dystrybutorem sztukaterii Orac Decor, NMC oraz Mardom Decor w Polsce. Nie bez znaczenia jest nasze doświadczenie w branży wykończeniowej i świecie sztukaterii które wynosi obecnie 10 lat.

506 040 797

*
*
*
*
*
Go to top
Safe Buy