- -5%
BIAŁA LISTWA PRZYPODŁOGOWA, SZTUKATERIA MARDOM DECOR
MD008 listwa przypodłogowa Mardom Decor
Nowość! biała, gładka listwa przypodłogowa z kolekcji Mardom Decor MD008 to bardzo ciekawa propozycja prostej, klasycznej średniej wielkości listwy przypodłogowej. MD008 Listwa przypodłogowa wykonana jest z tworzywa, które daje nam wysoką odporność na zużycie mechaniczne oraz wytrzymałość na wodę, wilgoć i zmywanie oraz szorowanie. Listwy przypodłogowe MD008 Mardom Decor fabrycznie pokryte są farbą podkładową jednak celem eksluzywnego wykończenia i przedłużenia trwałości produktu zaleca się jej pomalowanie. Polecamy do wykończenia zastosować wszelkie farby lateksowe lub akrylowe. Posiadamy też w swojej ofercie farbę do listew sztukateryjnych Flugger Interior Higt która jest bardzo wydajna, dodatkowo wzmacnia strukturę listew przez co stają się one jeszcze twardsze co stanowi dodatkową zaletę w trakcie użytkowania.
Producent oferuje również tę listwę w wersji MD008 Premium czyli już pomalowaną farba satynową. Listwy te stanowią element gotowy do przyklejenia do wybranego podłoża.
MD008 Mardom Decor Listwa przypodłogowa i jej wielofunkcyjność
Listwa przypodłogowa MD008 daje możliwość szerokiego zastosowania, idealnie spełni rolę profilu dekoracyjnego ściennego w którego dolnej części zamontujemy oświetlenie led. Dekor daje możliwość zastosowania jako listwę panelową do wykończenia wszelkich mebli, półek drzwi. Listwa nadaja się do podkreślenia płaszczyzn poziomych czy pionowych. Dekor daje również możliwość schowanie wewnątrz wszelkich plączących się nieestetycznie wyglądających kable.Ten zabieg znacząco wpływa na estetykę wnętrza i jego funkcyjność.
Niebanalna listwa przypodłogowa MD008 Mardom Decor o prostej formie wprowadza w nasze wnętrze "to coś", pasujące do większości wnętrz, podkreśli każdy rodzaj podłogi czy okładziny. Listwa przypodłogowa MD008 inspirowana obecnymi trendami modowymi we wnętrzach. Cieszy się ona bardzo dużą popularnością ze względu na jakość, trwałość oraz możliwości adaptacyjne. Duży plus za funkcyjność produktu przy zachowaniu świetnej jakości oraz ceny!
Listwy sztukateryjne z oferty producenta Mardom Decor malujemy farbami lateksowymu lub akrylowymi. Zdecydowanie polecamy farbę z naszej oferty flugger. Farba ta ma właściwości wypełniające i kryjące, bardzo łatwo się aplikuje.Tworzy bardzo mocną, trwałą oraz piękną powłokę na powierzchni a przede wszystkim łatwą do czyszczenia. Posiada doskonałe walory estetyczne. Farba może również być wykorzystana do malowania drewna, drzwiczek od szafek, drzwi, ościeży podłogi, paneli sztukateryjnych oraz podłogowych idealna jako wypełniacz ubytków np. na gresie czy ceramice gdzie powstał ubytek.
Interior High Finish 20, Kolor Nano White piękna biel o delikatnym pół matowym pokryciu niezastąpionym przy wykończeniu sztukaterii.
Zaangażowanie w każdy projekt!
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie wyboru lub dowolnego zakupu produktów czy też prezentowanej listwy przypodłogowej MD008 na stronie naszego sklepu internetowego www.clusiv.pl, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami.
Zdajemy sobie sprawę, że czasem niełatwo wybrać jeden model listwy i wyobrazić sobie listwy we wnętrzu na różnych płaszczyznach. Dlatego dajemy Państwu możliwość zobaczenia wszelkich listew na żywo.
Oferujemy zatem możliwość spotkania w naszym shoow roomie dzięki czemu będziecie Państwo mieli możliwość doświadczenia oferowanych dekoracji gdzie pokażemy wszelkie dekory i rozwiejemy Państwa wątpliwości. Gwarantujemy również optymalne doradztwo oraz obsługę na najwyższym poziomie. Doradzimy i zminimalizujemy koszty zamówienia ponieważ nasza oferta produktowa jest bardzo bogata, tym samym daje możliwości zastosowania dekorów alternatywnych przy zachowaniu jakości i korzystnych cen.
Mamy to szczęście, że nasza praca jest zarówno naszą pasją zatem zgłębianie wiedzy przychodzi nam niezmiernie łatwo i potrafimy ją przekazać, dając tym samym Państwu komfort obsługi oraz optymalnego zadowolenia z wybranych produktów.
Skontaktuj się z nami telefonicznie: 506-040-797 lub drogą e-mailową: clusiv@clusiv.pl ewentualnie poprzez formularz kontaktowy dostępny w zakładce kontakt.
Produkt nagrodzony nagrodą w konkursie za najlepsze produkty stworzone przez polskich projektantów i producentów, odzwierciedlające najważniejsze trendy w polskim designie.
MUST HAVE 2019 ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL
- Szerokość
- 1.7cm
- Wysokość
- 8.0cm
- Długość
- 200cm
- Materiał
- Polyforce
- Kolekcja
- PRESTIGE
MD008
990 Przedmioty
Mardom Decor Fix (klej do zastosowania wewnętrznego)
oraz idealna do łączeń masa szpachlowa przydatna do wielu prac wykończeniowych
Mardom Decor Fix elastyczny (klej do łączenia listew)
Poniżej filmy z instrukcją montażu:
Gwarancja na brak wad materiałowych i technologicznych przez okres jednego roku pod warunkiem przestrzegania instrukcji montażu oraz zastosowania klejów wyprodukowanych przez firmę Mardom Decor.
Wszelkie oferowane dekory z naszej oferyty dają Państwu gwarancję zadowolenia i niezmienność wyglądu przez wiele lat w trakcie użytkowania. Kwestią kosmetyczną w okresie użytkowania produktu po około 5-6 lat będzie wskazane odświeżenie listew dowolną farbą akrylową lub lateksową. Polecamy zdecydowania do wykończenia sztukaterii najlepszą do tego typu wykończeń farbę: Interior High Finish 20
Możliwa u nas do zakupienia w dziale Akcesoria.