- -7%
Panel ścienny, boazeria ścienna, trwała sztukateria NMC, ochrona ścian, kolekcja Wallstyl
Panel ścienny WG1 NMC Wallstyl z jego pomocą możemy wykonać powracającą dziś do wnętrz niebanalną boazerię świetna zatem dla aranżacji w stylu angielskim. Stanowi element służący jako podstawa lamperii. Model ze specjalną krawędzią do łatwej instalacji sąsiadujących elementów tzw. pióro wpust. Może służyć jako zabudowa w formie lamperii lub zabudowa ramy ościeżnicy drzwiowej. Pasuje zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych pomieszczeń z uwagi na swoją prostotę. Możesz podkreślić nim dowolną przestrzeń np. oddzielić nią strefę z garderobą lub wybraną część w łazience.
Możliwość montowania na ścianie z wykorzystaniem w górnej części profilu dekoracyjnego model WL6 lub w połączeniu z innymi profilami dekoracyjnymi. Perfekcyjne połączenie oraz efekt uzyskasz łącząc ją z listwą przypodłogową np model FL1 lub FD7S. Panel daje nam wiele możliwości adaptacyjnych w połączeniu z listwami przypodłogowymi. Detal wykończeniowy panel WG1 stanowi doskonałą ochronę ścian przed uderzeniami, bezpośrednim kontaktem z wodą. Jego długość 244cm pozwala na świetne i nieograniczone aranżacje. Możesz przyciąć go na dowolną długość pasującą do Twojego wnętrza. Element fabrycznie został pomalowany farbą podkładową ułatwiającą dalsze prace wykończeniowe. Możesz malować go na dowolny kolor wiele razy w przyszłości. Produkt wysokiej jakości dający gwarancję niezmienności jakości przez wiele lat. Wykonasz z niego boazerie, zagłówek w sypialni, ścianę w holu lub korytarzu, wykorzystasz jako tunele drzwiowe. Element panel WG1 doskonale wpływa również na wyciszenie wnętrza i jego akustykę.
Element został wykonany z trwałej pianki polisterynu. Lekkość produktu nie obciąża naszych konstrukcji mieszkalnych, ułatwia przy tym znacznie montaż, natomiast twardość zastosowanych materiałów daje nam gwarancję na lata w trakcie użytkowania. W przypadku wskazanego produktu doskonale sprawdza się on również do zabudowy pewnych płaszczyzn z uwagi na istniejące np. spore krzywizny ścian lub ich pęknięcia. Panel jest odporny na wodę, sprawdzi się zatem doskonale w pomieszczeniach mocno użytkowanych i podatnych na warunki wilgoci typu przedsionki lub nawet łazienki czy sauny.
Dodatkowo wyróżnia się on wzornictwem oraz jakością materiałów na tle dostępnych innych produktów stosowanych jako wykończenie boazerii.
Cecha produktu:
Produkt na bazie poliuretanu, odporny na wilgoć, zmywanie oraz uderzenia. Możliwe zastosowanie w warunkach wilgoci tj. saunach, łazienkach lub przedsionkach. Sztukateria jest pokryta farbą podkładową, jednak po zamontowaniu zalecamy pomalowanie sztukaterii farbami akrylowymi lub dyspersyjnymi celem ekskluzywnego wykończenia produktu. Listwa o długości 2,44 metra.
Produkt daje możliwość bez problemowego demontażu, jeśli będziecie Państwo chcieli dokonać zmiany wizualnej pomieszczenia.
Zabezpieczamy nasze stany magazynowe, ale te elementy najczęściej sprowadzamy od producenta pod zamówienie specjalne na produkcji dlatego prosimy zapytaj Nas o dostępność.
UWAGA! Produkt produkowany pod zamówienie:
Zwrot elementu nieprefabrykowanego w ciągu 14 dni bez podania przyczyny nie jest możliwy, zgodnie z art. 38 § 3 ustawy o Prawach Konsumenta w związku z czym prosimy o przemyślenie zakupu przed złożeniem zamówienia.
- Szerokość
- 7.90cm
- Wysokość
- 1.0cm
- Długość
- 244cm
- Materiał
- Polistyren ekstrudowany o gęstości 350kg/m3 (biała, jednorodna pianka o małych i zamkniętych komórkach).
- Kolekcja
- WALLSTYL
- EAN13
- 5412938540179
WG1
999 Przedmioty
Poniżej filmy z instrukcją montażu: