czarne listwy przypodłogowe Sztukateria - Listwy - domostyl

Prezentujemy tutaj gotowe do montażu czarne listwy przypodłogoweCzarne, twarde, trwałe listwy przypodłogowe. Listwy przypodłogowe poliuretanowe oraz ich pochodne  odporne są na uderzenia, wstrząsy, wodę oraz zmywanie dlatego są również idealne do łazienki, sauny czy przedsionka. Zadowolenie klientów sięga kilkudziesięciu lat po wyborze tych produktów z naszej oferty. Od prostych klasycznych po innowacyjne rozwiązania do np.zabudowy starych płytek, listew drewnianych bez konieczności ich demontażu. Idealne do renowacji na inwestycje, listwy osłaniające. Niezaprzeczalnie stawiają  kropkę "nad i". Listwy występują w wielu wzorach oraz wymiarach. 

Prosta czy bardziej wyrazista czarna matowa listwa przypodłogowa Krome P10018B oraz P12019B? Listwa przypodłogowa P10018B czarna barwiona w masie, wykonana z wytrzymałego tworzywa. Powstała w odpowiedzi na Państwa potrzeby. Listwa gotowa do zamontowania, nie wymaga dalszych prac wykończeniowych. Dla perfekcyjnego wykończenia wystarczy zastosować czarny akryl. Stanowi integralny element wykończenia podłogi oraz wszelkiego rodzaju okładzin. Proponowana czarna listwa przypodłogowa jest odporna na wilgoć w tym wodę, jak również  na zmywanie czy szorowanie, to charakterystyczna cecha materiałów z gamy polisterynów. Stanowi ona osłonę dla wszelkiej instalacji elektrycznej oraz ścian. zięki swojej funkcjonalności może być zastosowana jako listwa przypodłogowa cokołowa oraz jako listwa naścienna. Minimalistyczna listwa o prostej linii zaokrąglona w górnej części lub zupełnie prosta minimalistyczna. Czarna gotowa do montażu listwa  przypodłogowa doskonale zaprezentuje się zarówno w aranżacjach w stylu loftowym oraz  modernistycznym  z uwagi na swój klasycyzm doskonale wpisuje się w aktualne trendy modowe, kolor listwy podkreśli znacząco każde zdobione powierzchnie. Sztukateria nie stanowi już tylko kwestii mody a raczej must have w każdym wnętrzu. Zwłaszcza listwy przypodłogowe tzw.cokoły są nieodzwonym detalem wykończeniowym. Możesz zestawić listwę podłogową z listwą do zabudowy karnisza z tej samej serii,  znajdziesz  w dziale zabudowa karnisza.

Producent / kolekcja:
domostyl
 • wszystkie kategorie
 • Kringle Candle Company (0)
 • Intenpro (0)
 • Modern Pro (0)
 • Saltwash (0)
 • CM Profile (0)
 • Creativa by Cezar (0)
 • Krome (7)
 • Flugger (0)
 • ORAC DECOR (0)
 • NMC (8)
 • Mardom (0)
 • Exterior (0)
 • ProfilPas (0)
Typ:
Sortuj według:
Pokaż:
12

Brak produktów spełniających kryteria wyszukiwania - zmień ustawienia filtrów i spróbuj ponownie.

Prosta czy bardziej wyrazista czarna matowa listwa przypodłogowa gotowa do montażu listwa Krome P10018B oraz P12019B? Listwa przypodłogowa P10018B czarna barwiona w masie, wykonana z wytrzymałego tworzywa. Powstała w odpowiedzi na Państwa potrzeby. Listwa gotowa do zamontowania, nie wymaga dalszych prac wykończeniowych. Wystarczy listwy zamontować na klej oraz uzupełnic ewentulane ubytki czarnym akrylem. Listwa stanowi integralny element wykończenia podłogi oraz wszelkiego rodzaju okładzin. Prezentowana czarna listwa przypodłogowa jest odporna na wilgoć w tym wodę jak również zmywanie czy szorowanie, to charakterystyczna cecha materiałów z gamy polisterynów. Stanowi ona osłonę dla wszelkiej instalacji elektrycznej oraz ścian. Dzięki swojej funkcjonalności może być zastosowana jako listwa przypodłogowa cokołowa oraz jako listwa naścienna. Minimalistyczna listwa  o prostej linii zaokrąglona w górnej częsci. Czarna gotowa do montażu listwa  przypodłogowa doskonale zaprezentuje się zarówno w aranżacjach w stylu loftowym oraz  modernistycznym  z uwagi na swój klasycyzm doskonale wpisuje się w aktualne trendy modowe, kolor listwy podkreśli znacząco każde zdobione powierzchnie. Sztukateria nie stanowi już tylko kwestii mody a raczej must have w każdym wnętrzu. Zwłaszcza listwy przypodłogowe są nieodzwonym detalem wykończeniowym. Możesz zestawić ją z listwą z tej samej serii do zabudowy karnisza którą znajdziesz właśnie w tym dziale.

Go to top