Zamów sztukaterię i odbierz tubę kleju montażowego za 1zł* (*Minimalne zamówienie 899zł)

narzędzia instalacyjne Sztukateria - Akcesoria - domostyl

Znajdziesz tutaj profesjonalne materiały do przycinania wszelkich listew wykończeniowych z naszej oferty. Wykonanych z materiałów: polimer, poliuretan, polimer hd, polisteryn oraz styrodur.  

Przymiar do przycinania listew sztukateryjnych między innymi listew sufitowych karniszowych, listew sufitowych gzymsowych i listew ściennych, profili dekoracyjnych oraz wszelkich listew przypodłogowych czy panelowych. Do szerokości 25,5 cm i wysokości 40 cm. Z jego pomocą przygotujecie Państwo wszelkie profile wykończeniowe do idealnego montażu z przycięciem profesjonalnych kątów w każdym rogu gdzie ma zostać zamontowany wybrany dekor wykończeniowy.
 
Również dla mniejszych listew dysponujemy skrzynkami do przycinania model  FB300 oraz piły do przycinania wszelkich listew ukierunkowane na ich gęstość model 60 lub FB14.
 
Producent / kolekcja:
domostyl
Typ:
Sortuj według:
Pokaż:
12

Brak produktów spełniających kryteria wyszukiwania - zmień ustawienia filtrów i spróbuj ponownie.

Profesjonalne materiały do przycinania wszelkich listew wykończeniowych z naszej oferty. Wykonanych z materiałów: polimerow, poliuretan, polimer hd, polisteryn oraz styrodurowe.  W tym przymiar do przycinania listew sztukateryjnych między innymi listew sufitowych karniszowych, listew sufitowych gzymsowych i listew ściennych, profili dekoracyjnych oraz wszelkich listew przypodłogowych. Do szerokości 25,5 cm i wysokości 40 cm.

Z jego pomocą przygotujecie Państwo wszelkie profile wykończeniowe do idealnego montażu z przycięciem profesjonalnych kątów w każdym rogu gdzie ma zostać zamontowany wybrany dekor wykończeniowy.
Również dla mniejszych listew dysponujemy skrzynkami do przycinania FB300 oraz piły do przycinania wszelkich listew ukierunkowane na ich gęstość model 60 lub FB14.Wszelkie akcesoria i narzędzia pozwalają  i ułatwiają  wykonanie montażu we własnym zakresie.
 
Go to top