rozety dekoracyjne Sztukateria - Dekoracje - duo

Zastosowanie rozet dekoracyjnych ściennych w aktualnych trendach modowych jest dzisiaj znacznie szersze. Rozety ścienne dekoracyjne najczęściej stosuje się, by stworzyć perfekcyjne połączenie żyrandola z sufitem oraz nadać pomieszczeniu unikalny charakter. W większości modeli z tyłu rozet znajduje się miejsce na przewody elektryczne. Jednakże rozeta dekoracyjna to również element który podkreśla grę światła i cienia dlatego każda rozeta dekoracyjna to świetny element dekoracyjny który powoduje, że ściana przestaje być płaska. Zastosowane równocześnie kilka tego typu dekorów na różnych płaszczyznach jest rewelacyjnym rozwiązaniem oraz podkreśla nasz indywidualny styl. Rozety dekoracyjne wykonane są lekkiego materiału który nie obciąża naszych konstrukcji mieszkalnych, ale daje wiele możliwości adaptacyjnych. Rozety dekoracyjne rozpromieniają nasze przestrzenie. Występują w wielu modelach od prostych klasycznych po bardziej zdobnicze z pięknymi ornamentami.

 
Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w wyborze elementu zapraszamy do kontaktu sklep Clusiv.pl
 
 
 
Producent / kolekcja:
duo
Typ:
Sortuj według:
Pokaż:
12

Brak produktów spełniających kryteria wyszukiwania - zmień ustawienia filtrów i spróbuj ponownie.

Proponowane Państwu rozety dekoracyjne Orac Decor,  NMC oraz  Mardom Decor z naszej oferty  zostały zaprojektowane tak, aby oprócz funkcji dekoracyjnej mieć również zastosowanie praktyczne. Rozety dekoracyjne najczęściej stosuje się, by stworzyć perfekcyjne połączenie żyrandola z sufitem oraz nadać pomieszczeniu unikalny charakter (z tyłu większości rozet znajduje się miejsce na przewody elektryczne). Rozety dekoracyjne sprawiają, że ściana sprawia wrażenie żywej tzn. nie jest ona już płaska, zimna. Dodatkowo rozety dekoracyjne świetnie podkreślają grę światła i cienia.  Z pomocą rozet dekoracyjnych możemy również podkreślić pewne płaszczyzny ścian na których nam zależy, możemy wprowadzić podziały stosując od zewnątrz profile dekoracyjne tworząc tzw.ekrany i wewnątrz nich umieszczamy rozetę. Najlepiej sprawdzą się proste klasyczne modele np. R07,R08, R09 czy R40 lub R15.

Oferujemy 80 różnych modeli rozet dekoracyjnych w różnorodnych stylach i rozmiarach, które są dopełnieniem paneli ściennych, listew przypodłogowych  oraz listew gzymsowych- sufitowych. Rozety dekoracyjne montujemy zarówno na sufit jak również inne płaszczyzny celem efektywnego ich wyeksponowania, stanowią one idealny element dekoarcji sufitowej. W śród szerokiej oferty rozet dekoracyjnych występuje wiele modeli rozet między innymi rozety dekoracyjne z pianki poliuretanowej oraz rozety styropianowe o pięknych prostych klasycznych wzorach.

Go to top
Safe Buy