listwy przypodłogowe Sztukateria - Listwy - interior high finish

Prezentujemy tutaj szereg listew przypodłogowych w wielu stylach. Białe twarde, trwałe listwy przypodłogowe. Listwy przypodłogowe poliuretanowe oraz ich pochodne  odporne są na uderzenia, wstrząsy, wodę oraz zmywanie dlatego są również idealne do łazienki, sauny czy przedsionka. Zadowolenie klientów sięga kilkudziesięciu lat po wyborze tych produktów z naszej oferty. Od prostych klasycznych po innowacyjne rozwiązania do np.zabudowy starych płytek, listew drewnianych bez konieczności ich demontażu. Idealne do renowacji na inwestycje, listwy osłaniające. Niezaprzeczalnie stawiają  kropkę "nad i". Listwy występują w wielu wzorach oraz wymiarach. Dostępne są również listwy przypodłogowe w wersji elastycznej dla wykończenia łuku, kolumny lub innych rozwiązań stosowanych w wielu wnętrzach jako kontynuację zastosowanej listwy na płaszczyźnie lub do fantazyjnej kreski lub fali na ścianie.

Idelanie wkomponują się one w fantazyjne wykończenie np.lady sklepowej. Dysponujemy również listwami przypodłogowymi w wersji Premium pokrytymi już farbą satynową czyli listwami gotowymi do montażu. Listwy sztukateryjne podłogowe dają możliwość wielokrotnego malowania. Zostały zaprojektowane tak aby z powodzeniem ukryć wewnątrz listwy wszelkie kable elektryczne. Są to bardzo kreatywne produkty w stylizacji naszych wnętrz. Listwy przypodłogowe Orac Decor, Mardom Decor, Krome, Intenpro czy też NMC idealnie komponują się z innymi rodzajami sztukaterii. Jednoczesne zastosowanie ich z listwami sufitowymi tworzą harmonijne wnętrze o subtelnej elegancji. Wszystkie prezentowane przez nas sztukaterie stanowią szybki łatwy i czysty montażu, dzięki czemu w krótkim czasie możesz odmienić swój dom, nadając mu wysublimowanego charakteru. Polecamy również naturalne listwy przypodłogowe wykonane z naturalnych materiałów; listwy kredowe bardzo trwałe. W sklepie internetowym Clusiv.pl znajdziecie Państwo całą ofertę listew sztukateryjnych najlepszych producentów na rynku ponieważ najważniejszym jest dla nas Państwa zadowolenie!

Producent / kolekcja:
interior high finish
Typ:
Sortuj według:
Pokaż:
12
Widok:

Brak produktów spełniających kryteria wyszukiwania - zmień ustawienia filtrów i spróbuj ponownie.

Listwy przypodłogowe Orac Decor i NMC są niezbędnym elementem w każdym domu. Doskonale maskują pęknięcia na styku ściany z podłogą oraz nadają wnętrzom ciepły, przytulny charakter. Są łatwe w malowaniu tak więc bez trudu dopasują się do kolorystyki Twoich pomieszczeń. Nasze listwy przypodłogowe przetrwają zabawy szalejących po domu dzieci oraz używanie większości dostępnych środków czyszczących. Większość modeli została zaprojektowana tak by w bezpieczny i elegancki sposób móc ukryć plączące się po domu kable elektryczne. Cokoły odporne są na wilgoć oraz zmywanie, z  powodzeniem zatem możemy stosować je w pomieszczeniach wilgotnych typu łazienka, basen oraz sauna.

 

Listwy przypodłogowe Mardom Decor z polimeru HD stanowią integralny element wykończenia podłogi. Idealnie współgrają zarówno z drewnem, panelami jak i podłogami wykonanymi z innych materiałów (terakota, korek, kamień, marmur). Oprócz walorów estetycznych, stanowią ochronę ściany przed uszkodzeniem i zabrudzeniem oraz osłonę dla instalacji elektrycznej. Listwy podłogowe wykonano z duropolimeru, nowoczesnego tworzywa niezwykle odpornego na uszkodzenia. Jest to szczególną zaletą ponieważ, listwy przypodłogowe są bardziej narażone na zużycie i urazy. Daje to gwarancję na lata użytkowania produktu. W ofercie znajdziecie Państwo również gotowe listwy przypodłogowe które zostały już wykończone specjalnymi farbami o satynowej gładkości. Takie produkty wymagają jedynie zamontowanie listew bezpośrednio do podłoża.

Go to top