narożniki do profili Sztukateria - Dekoracje - interior high finish

Narożniki ścienne dekoracyjne stosowane są do wszelkich listew dekoracyjnych- panelowych oraz profili dekoracyjnych listew ściennych. To kreatywne produkty do zdobienia przestrzeni. Narożniki ścienne dostępne są na sztuki lub w zestawach do dedykowanych strikte profili dekoracyjnych jako produkt uzupełniający. Stanowią nie podważalnie "kropkę nad i".

Przekształcenie ściany w atrakcyjny element wystroju wnętrza nigdy nie było tak proste! Narożniki ścienne dekoracyjne ozodbne firmy NMC marki NOËL & MARQUET, Orac Decor czy Mardom Decor służą do dekorowania, kształtowania i ozdabiania ścian. Umożliwiają tworzenie obramowań i konturów oraz dzieleniu ścian. Mogą stanowić jedynie mały detal w narożu tworzonego obwodu z listwy. Pięknie prezentują się na suficie, często stosowane w naszych projektach w połączeniu z listwami sufitowymi jako dopełnienie. Są lekkie, ale bardzo trwałe a ich montaż jest bardzo prosty. Dzięki fabrycznie nałożonemu podkładowi możesz od razu pomalować je na wybrany kolor. Efekt wow po zastowaniu ciemnego koloru na listwach i narożnikach gwarantowany! Duża gęstość materiału zapewnia im wyjątkową odporność na uderzenia. 

Stworzysz z nich ramki, ekrany ścienne lub wykorzystasz jako podkreślenie płaszczyzny ściany. Taki narożnik dekoracyjny  w połączeniu z listwą dekoracyjną stanowi doskonałe wykończenie przejścia od płytek do ściany. Możemy idealnie zlicować listwy w ramie z lustrem lub tapetą. Gładkie  upiększone ściany (kilkoma) listwami pod obrazowymi lub  panelami ściennymi z narożnikami dekoracyjnymi. Norożniki dostępne w różnych stylach i wariantach szerokościowych. Piękno i elegancja z nutą kobiecości.

 

 

Producent / kolekcja:
interior high finish
Typ:
Sortuj według:
Pokaż:
12

Brak produktów spełniających kryteria wyszukiwania - zmień ustawienia filtrów i spróbuj ponownie.

Narożniki dekoracyjne to elementy o określonych zastosowaniach. Przeznaczone są do wybranych profili dekoracyjnych jako zestawy i tak  na przykład  model P8030C przeznaczony jest do profilu dekoracyjnego model P8030. Narożniki dedykowane są również do profili dekoracyjnych wykorzystywanych do obudowy drzwi. Tutaj przykładem będą modele DX121 oraz DX119 gdzie narożniki stanowią dwa elementy dekoracyjne, opcja gładka lub z ornamentem kwiatu. Z pomocą narożników możemy wykonać niebanalną dekorację lub ciekawe ramki dekoracyjne o oryginalnym wykończeniu narożnikami.

Narożniki dekoracyjne dają nam również możliwość zastosowaniu na płaszczyżnie sufitu. Z pomocą narożników dekoracyjnych połączonych z profilami dekoracyjnymi dokonamy ciekawych podziałów przestrzeni, którą możemy wypełnić tapetą lub dowolnym kolorem ścian oraz rozetami dekoracyjnymi. Sztukateria dekoracyjna jest świetnym elementem wnoszącym w nasze przestrzenie mieszkalne właśnie "to coś" z uwagi na wiele możliwości  w zastosowaniu gdzie jedynym ograniczem może być nasza wyobraźnia.

Go to top