Zamów sztukaterię i odbierz tubę kleju montażowego za 1zł* (*Minimalne zamówienie 899zł)

O firmie Clusiv - sztukateria

Kto za tym stoi...

Możemy użyć setek pięknych słów. W internecie przecież jest mnóstwo różnych treści, można też pokazać tysiące fotografii, ale żadne z nich nie oddadzą nawet ułamka piękna naszych produktów i projektów, które tworzymy dla najbardziej wymagających Klientów. Wspólpracujemy z wieloma architektami oraz wykonawcami. Osobiście chcę pokazać Państwu, że nasz sklep nie jest jedynie wytworem rynku internetowego a od samego początku kryje się za tym człowiek. Osoba w pełni angażującą się w każdą Państwa potrzebę, potrafiąca ją spełnić. Nasi klienci oraz ich projekty nie są traktowane jedynie jako on lub off-line.

Tam gdzie Państwo widzicie pustą ścianę, my widzimy szereg możliwości adaptacyjnych. Nie ma brzydkich ścian, istnieją jedynie niezauważone powierzchnie. Oferujemy szeroki wachlarz pomysłów dla wnętrz, wszystko to dla utrzymania komfortu i życia w przestrzeni która sprawia Państwu radość! Niepodwarzalnym faktem jest to, że sztukateria jest najlepszym produktem do ozdabiania ścian oraz pozwalająca na maskowanie wszelkich krzywizn, nierówności ścian i wszelkich podłóż. To materiał który idealnie współpracuje z każdym podłożem.

 

Jesteśmy dla Państwa wsparciem oraz inspiracją. Zapraszamy do naszego świata sztukaterii!

Zaczynamy od  słuchania naszych klientów. Każdy z nas stanowi indywidualizm, potrzebuje i poszukuje czegoś innego. Wszyscy możemy identyfikować się z nowościami w świecie designu i z naszą sztukaterią kreować Swój własny świat. Każde wnętrze jest inne, tak  jak i każde Państwa zapytanie czy zamówienie nawet  te najmniejsze. Jest one traktowane u nas priorytetowo i ze zrozumieniem. Zdajemy sobie sprawę jak ważną rzeczą jest terminowość, rzetelność oraz uczciwość handlowa. Wiele produktów wykonanych jest z materiałów nadającyh sie do recyklingu.

Od lat pasjonuję się wnętrzami, sztukateria jest dla mnie produktem niezastąpionym w każdym wnętrzu i nie da się ukryć, że z roku na rok cieszy się ona ogromną popularnością. Produkty z naszej oferty stanowią najwyższą jakość wykończenia wpisując się bardzo mocno w aktualne trendy zero waste. Wyróżniają się one designem oraz  trwałością. Wychodząc poza swoją strefę komfortu ukończyłam studium architektury wnętrz. Dzięki temu, znacznie łatwiej potrafię poruszać się w branży wykończeniowej jaką jest świat sztukaterii i mogę zagwarantować Państwu ogromne wsparcie przy każdym projekcie niezależnie czy małym czy dużym. Współpraca z architektami dodatkowo wpływa na uzupełnianie znaczących kwestii w tematyce wykończenia wnętrz. Zapewniamy indywidualne podejście i personalizację Państwa wnetrza.

Po godzinach, udzielam się na naszym blogu firmowym który zawiera często informacje o nowościach ze świata sztukaterii oraz dających wiele rozwiązań czy też możliwych pomysłów. Z uwagi na priorytetowe zajęcie jakim jest platforma sprzedażowa clusiv.pl jej ciągły rozwój oraz Państwa obsługa, kanał bloga odrobinę bywa zaniedbywany. Po prostu często doba jest za krótka..

Tu jeszcze tylko kilka zdań przybliżających moją osobę, które mam nadzieję rozwieją Państwa wątpliwości czy dokonać kontaktu z nami, zaufać nam lub po prostu dokonać wygodnie zakupu w naszym sklepie. Jestem mocno zorientowana również na marketing dzięki temu z dużą dbałością troszczę się o wszystkie elementy wizualne oraz wysoką jakość Państwa obsługi. Asortyment produktowy clusiv.pl jest mocno wyselekcjonowany aby dać Państwu produkty wysokiej jakości z gwarancją na lata użytkowania.

Posiadam szeroką znajomość branży wykończeniowej. Liczny udział w targach wnętrz i jego zadowalające efekty, znajomość materiałoznawstwa czy  wzornictwa przemysłowego oraz ponad 14 letnie doświadczenie w branży wykończeniowej pozwala mi się określać jako specjalista w tej branży. Od ponad 14 lat specjalizuję się w doradztwie, dekorowaniu wnętrz z zastosowaniem sztukaterii. Ciągle rozwijając się i podnosząc kompetencje związane z Państwa potrzebami, znajomością produktów, rozwiązań  oraz obsługą na najwyższym poziomie. 

Wieloletnie uczciwie wypracowane opinie wystawiane przez naszych klientów to poświadczają. 

Czy to na początku naszej drogi, wyjaśnienie np. różnic w materiałach, przybliżenie Państwu naszych produktów, dobór materiałów, prezentacja na indywidualnym spotkaniu oraz  wybór, dopasowanie i przygotowanie ilości niezbędnych materiałów czy obsługa posprzedażowa oraz wsparcie techniczne. Zrealizowaliśmy mnóstwo projektów oraz realizacji w których miałam znaczący wkład. Nabyta w tym czasie wiedza i umiejętności oraz znajomość rynku branży sztukateryjnej umożliwiają mi doskonałą obsługę inwestycji. Wpływa to również znacząco na zrozumienie Państwa oraz wszelkich  oczekiwań.

 

Clusiv Sztukateria

Nasza firma rozpoczęła działalność w Internecie pod marką Clusiv w 2008 roku jako dystrybutor ekskluzywnej sztukaterii Orac Decor i NMC.  Z czasem rozszeszając ofertę o nowe najlepsze dostępne produkty na rynku między innymi sztukaterię Mardom Decor obecnie produkowanego w Polsce oraz sztukaterię elewacyjną polskiego producenta Exterior bardzo wysokiej jakości. Oferta poszerzyła się również o listwy firmy Krome, Intenpro, Modern Pro. Z naszą pomocą dokonasz przyjemnych zakupów począwszy od listew, karniszy czy oświetlenia ledowego do listew oświetleniowych. W dziale oświelenia znajdziesz oryginalne rozwiązania dla Twojego oświetlenia. Polecamy również najlepsze farby do sztukaterii oraz wszelkie akcesoria montażowe które ułatwią Państwu wszelkie prace montażowe. Pomożemy również przy zakupie podłóg drewnianych lub paneli laminowanych niemieckiej  firmy Meister z 20 letnią gwarancją, Moduleo, Parador oraz Barlinka. Poszukujesz drzwi, klamek lub zamka? Zapraszamy do składania zapytań.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • Posiadamy ponad 14 lat doświadczenia w branży sztukateryjnej.
 • 698 000 metrów sprzedanej sztukaterii.
 • Ponad 9,3  tysiąca zrealizowanych inwestycji.
 • Rzetelnie wypracowane opinie naszych klientów nawet najbardziej wymagających.
 • Wysyłka przygotowywana jest praktycznie tego samego dnia przez naszych magazynierów! - realizujemy zamówienia szybciej niż ma to miejsce w sklepie stacjonarnym. Utrzymujemy stany magazynowe na poziomie pozwalającym na natychmiastową realizację większości zamówień. Liczba 98% doręczeń dnia następnego od momentu wysyłki i nadania paczki na sortownię przez firmę przewozową daje nam prawo potwierdzenia expresowej dostawy przesyłek. 
 • Darmowe próbki - przed realizacją zamówienia możesz zamówić bezpłatną próbkę materiału dzięki czemu masz możliwość doświadczenia oferowanych dekoracji. Więcej szczegółow w formularzu "zamów próbkę"
 • Koordynujemy każde zamówienie z należytą uwagą oraz czuwamy nad prawidłowym przebiegiem transakcji. Pozostajemy do dyspozycji również po zakończeniu współpracy, służąc wsparciem technicznym, a także w sytuacji, gdzie musimy ewentulanie zareklamować usługę kuriera.
 • Uważnie słuchamy i zawsze służymy profesjonalnym wsparciem.
 • Współpracujemy ze sprawdzonymi montażystami sztukaterii i wykonawcami na terenie Polski.
 • Wykonamy dla Ciebie produkt pod indywidualne zamówienie z możliwej do wyboru  marki producenta.

 

Bezpieczne zakupy

Realizując zakupy w Clusiv.pl możesz być pewny, że chronimy Twoje dane osobowe oraz gwarantujemy bezpieczeństwo wszelkich transakcji.

Posiadamy certyfikat SSL który zapewnia ochronę witryn internetowych, a także jest gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną.

W firmie wdrożono Politykę Bezpieczeństwa której celem jest zapewnienie prawidłowej oraz kompletnej ochrony Danych Osobowych Przetwarzanych a także pełne zabezpieczenie praw osób, których Dane Osobowe dotyczą.

 • Bezpieczna przesyłka. Towar jest zapakowany w oryginalne kartony producenta, z zewnątrz opakowania zabezpieczony klipsami, wewnątrz chroniony przed uszkodzeniami warstwą styropianu lub folią stretch. Listwy poszczególnych producentów sa dodatkowo foliowane. Wysyłane przez nas paczki zawsze są ubezpieczone dzięki temu nie musicie Państwo obawiać się o procedurę ewentualnych wymian produktów.
 • Gwarantujemy bezpieczną formę płatności: dzięki integracji z platformą PayU, płatność internetowa lub tzw. “płatność za pobraniem” u kuriera przy odbiorze przesyłki a także możliwość tradycyjnego przelewu bankowego.
 • Możliwość odstąpienia od umowy kupna w ciągu 14 dni.
 • Bez problemową wymianę produktów.
 • Gwarancja na nasze produkty wynosi 24 miesiące, jednak wysoka jakość stosowanych przez nas materiałów sprawia, że trwałość naszej sztukaterii sięga kilkudziesięciu lat.
 • Program Ochrony Kupujących - płać kontem PayU, odzyskaj do 10.000 zł jeżeli zamówiony towar do Ciebie nie dotarł lub jest niezgodny z opisem - sprawdź szczegóły.

W naszej ofercie znajdziesz:

dekoracje do wnętrz, dekoracje wnętrz, listwy do oświetlenia pośredniego, listwy karniszowe, listwy przyścienne, listwy ozdobne, listwy podłogowe, listwy podłogowe do paneli, listwy poliuretanowe, listwy przypodłogowe, listwy sufitowe, listwy wykończeniowe, oświetlenie pośrednie, profile dekoracyjne, sztukateria do wnętrz, aranżacja wnęrza, aranżacja wnętrz, listwy do zabudowy karnisza, lamele ozdobne, listwy lamelowe, przepierzenia, bazy kolumn, dekoracje do domu, dekoracje do wnętrz, dekoracje wnętrz, profile do ekranów ściennych, elementy ozdobne, głowice kolumn, głowice kolumn zdobione w ornamenty, gzymsy, gzymsy gładkie gzymsy ornamentowane, gzymsy w ornamenty, gzymsy z ornamentacją, kasetony, kasetony drzwiowe, kasetony ścienne, kesetony sufitowe, kolumny architektoniczne, kominki, listwy dekoracyjne, listwy gładkie, listwy gzymsowe, listwy ornamentowane, elementy do wykończenia drzwi,  wykończenie zabudowy drzwi, listwy poliuretanowe, listwy przypodłogowe, listwy przysufitowe, listwy karniszowe,listwy styropianowe, listwy sufitowe, listwy ścienne, listwy w ornamenty, listwy wykończeniowe, listwy z ornamentacją, łuki , nisze, obramowania, obudowy do drzwi, obudowy do kominków, obudowy drzwi, obudowy kominków, odbudowy drzwiowe, opaski wokół drzwi, ornamenty, ornamenty, oświetlenie ścienne, ozdoby sufitowe, ozdoby ścienne, ozdoby ścienne zdobione w ornamenty, pilastry, portale,półkolumny, profile, profile dekoracyjne, profile elewacyjne, profile gzymsowe, profile podłogowe, profile podsufitowe, profile poliuretanowe, profile przysufitowe, profile styropianowe, ramy dekoracyjne, rozety, rozety gładkie, rozety w ornamenty, rozety z ornamentacją, systemy naścienne, sztukateria, sztukateria poliuretanowa, sztukateria wewnętrzna, trzony kolumnowe, urządzanie domu, urządzanie mieszkania, wsporniki dekoracyjne, wykończenie wnętrz, wykończenie wnętrza, zdobienia drzwi, zdobienia okien, listwy oświetleniowe, panele elewacyjne, profile elewacyjne, sztukateria elewacyjna, listwy elewacyjne, podokienniki,karnisz szynowe, systemy do zasłon flex, parapety, bonie, zworniki, podłogi drewniane, podłogi z drewana, podłogi z drewna egzotycznego, Deska Barlinecka, Barlinek, Deska Lita Barlinecka, panele drewniane, panele podłogowe drewniane)

 

     

Go to top